У Тернополі розпочнеться купальний сезон

Тернопільські пляжі “Циганка” та “Дальній” активно готують до відкриття цьогорічного купального сезону, який стартуватиме 5 червня і закінчиться 15 вересня. 

Зараз там тривають активні підготовчі роботи, для створення безпечних умов для відпочивальників. Під час купального сезону на пляжах чергуватимуть матроси – рятувальники. А також, функціонуватиме рятувальний пост. Присутнім буде і медичний працівник, та наявність всього необхідного майна та обладнання для порятунку.

Водойми поблизу пляжів “Циганка” та “Дальній” обстежили та очистили від сторонніх предметів. Буйками визначили ті частини водойми, які відведені для купання людей.

27 травня представники міської державної лікарні ветеринарної медицини, разом із працівниками КП “Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя” відібрали проби води з Тернопільського ставу для проведення відповідних аналізів на наявність паразитологічних показників.

Експертиза встановила, що вода у Тенопільському ставі відповідає вимогам ДСТУ 4808:2007, тобто жодних паразитів та будь-яких інших відхилень у водоймі не виявлено.

Контроль за станом води біля відпочинкових зон у Тернополі буде здійснюватися кожних два тижні.

 

Post Author: Автор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *