У Тернополі рибалки з різних куточків України відпочили на славу та пригощалися продукцією «Опілля»

Азарт, хороший відпочинок та освіжаючі напої від корпорації «Опілля» отримали рибалки з різних областей Західної України цих вихідних, 27-28 липня на веслувальному каналі Тернополя.

Саме там упродовж двох днів відбувався V Відкритий Кубок Західного Регіону з лову риби поплавковою вудкою 2019. Під час двох турів досвідчені рибалки спіймали понад 90 кілограмів риби, яка добре йшла на гачок. Всю живність після улову одразу ж відпускали у водойму.

Протягом активного змагання та по його завершенні рибалки могли втамувати спрагу напоями від тернопільської фірми «Опілля» – одного із спонсорів заходу.

Як поділився директор з маркетингу корпорації  Володимир Гомівка, на змаганнях з лову риби в Тернополі «Опілля» не вперше пригощає рибалок своєю продукцією.

— Приємно, що на Тернопіллі час від часу організовують подібні турніри, де чоловіки з азартом та користю можуть провести дозвілля. Бо ж під час рибалки можна радіти не тільки від спійманих «трофеїв», але й від довколишньої краси, від свіжого повітря. До того ж настрою додасть хороша компанія, з якою, певен, можна чимало про що погомоніти. Рибалка – це відпочинок, де улов – не головне. Радий, що наше «Опілля» смакувало не одному мисливцю за рибою. До того ж було що взяти з собою в дорогу! — підмітив Володимир Гомівка.

Поширити:

Post Author: Diana