ліки

У Тернополі шукають директора стоматологічної поліклініки

Тернопіль впроваджує механізм конкурсного відбору керівників медичних закладів. Першим закладом, у якому відбувається обрання директора таким шляхом, стало комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська стоматологічна поліклініка» Тернопільської міської ради.

У вівторок, 12 лютого, відбувся перший етап засідання конкурсної комісії для проведення відбору. На ньому було сформовано вимоги до претендента відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я. Також було вирішено оголосити конкурс на зайняття вакантної посади директора.

«Конкурсний відбір вже став успішною практикою для Тернополя. Впродовж минулого року було проведено 9 конкурсів на заміщення посад директорів навчальних закладів. Такий метод відбору дає можливість задіяти нову генерацію більш мотивованих керівників, оскільки умови конкурсу передбачають підписання строкового контракту з керівником. Практика показує, що у закладах, де керівник відібраний шляхом нового відбору, показує часто кращі результати», – зазначає заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії Леонід Бицюра.

Прийом документів для участі у конкурсі здійснюватиметься з 12 лютого до 26 лютого 2019 року.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *