прапор

У Тернополі смолоскипним маршем вшанували Степана Бандеру

У Тернополі 1 січня відбувся смолоскипний марш на честь 111-ї річниці з дня народження провідника Організації українських націоналістів, борця за волю України Степана Бандери.

Кілька сотень тернополян із смолоскипами в руках та у супроводі оркестру вирушила від «Маяка» до пам’ятника Степану Бандері, де відбулося віче.

 

«Без нього, можливо, не було б України, не було би кому запалити мільйони сердець до боротьби, щоб взяти автомати в руки і захищати свою рідну землю, свою домівку та свою сім’ю, як це робили наші діди в 40-х. На їхніх звитягах, на їхніх вчинках та героїзмі виховувалися цілі покоління і це дало поштовх для відновлення Української держави. Але боротьба не завершилася, боротьба проти самого Бандери, якого немає вже більше ніж півстоліття триває до сьогодні, адже ворогів до нині мурашки по тілу бігають від самого слова «Бандера», вони його бояться навіть після смерті», – наголосив народний депутат України двох попередніх скликань, свободівець Михайло Головко.

Нагадаємо, смолоскипний марш в честь Степана Бандери є вже традиційним, саме так кожного року вшановують символ національної боротьби – Степана Бандеру по всій Україні.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *