економіка

У Тернополі спрямовано кошти на виплату зарплати медикам та підтримку діяльності громадського транспорту

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради прийняв рішення «Про перерозподіл бюджетних асигнувань», відповідно до якого спрямовано додаткові кошти на виплату заробітної плати медичним працівникам, а також на підтримку діяльності КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», КП «Тернопільелектротранс» та КП «Міськавтотранс».

Спрямовується понад 8 млн грн. на виплату зарплати медичним працівникам у зв’язку із зростанням окладів. Також спрямовуються кошти на підтримку діяльності комунальних підприємств, які здійснюють перевезення пасажирським громадським транспортом – КП «Міськавтотранс» (520 тис. грн)  та КП «Тернопільелектротранс» (200 тис. грн).

Окрім того, додатково виділено 25 млн грн. на підтримку діяльності КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» для оплати енергоносіїв з метою забезпечення послуг з централізованого тепло- та водопостачання, а КП «Еней» – 200 тис грн для надання послуг прання та сушіння одягу внутрішньо переміщених осіб та можливість переселенцям безкоштовно відвідувати лазню на території оздоровчого комплексу «Чайка».

Нагадаємо, що на початку березня міська рада спрямувала 7 млн грн. на забезпечення обороноздатності військових формувань та 2 млн грн – для надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Поширити:

Post Author: Diana