прапор

У Тернополі стартував другий обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

У суботу, 12 червня, у Тернополі стартував другий обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

П’ятнадцять команд зі всієї області змагалися та демонстрували свою силу та кмітливість, знання історії та традицій, патріотизм та злагодженість у командній роботі. У такий спосіб школярі підвищують свій рівень національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання і готуються захищати свою країну.

Депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Володимир Мисик від імені голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка та від усього депутатського корпусу побажав командам зібраності, організованості та патріотизму.

«Цей захід відвідую вже не перший рік і тішить, що наша молодь є патріотичною та сильною як морально, так і духовно. Ми дійсно можемо гордитися тими, хто на високому рівні показує свою майстерність. Ми маємо розуміти, що справжній патріотизм має бути у наших серцях. Лише тоді ми будемо дійсно любити свою країну, бути патріотами, які усвідомлюватимуть необхідність захисту своєї родини  та своєї Батьківщини. Бажаю успіхів кожній із команд, а тим хто покаже найкращий результат – перемоги у Всеукраїнському етапі», – наголосив Володимир Мисик.

Поширити:

Post Author: Diana