освіта

У Тернополі стартує електронна реєстрація та прийом документів до 1 класів шкіл

З 1 березня стартує електронна реєстрація та прийом документів до 1 класів шкіл Тернопільської міської ради на найближчий навчальний рік. Відповідно, почастішали звернення батьків до управління державної реєстрації щодо видачі довідок про місце реєстрації.

Нагадуємо батькам:

  • Якщо ваша дитина зареєстрована у місті Тернополі або населених пунктах, що приєднані до тернопільської громади, давати паперову довідку про місце реєстрації у школу не потрібно. Адже керівники закладів освіти мають доступ до відповідних даних, відтак, можуть самостійно перевірити місце реєстрації.
  • Якщо ваша дитина зареєстрована у іншій громаді, батьки можуть самостійно сформувати відповідний витяг через портал «Дія». Ця процедура займає лише 2 хвилини та є безкоштовною. Сформований витяг містить інформацію про особу, адресу та дату задекларованого/зареєстрованого місця її проживання (перебування), а також адресу й дату зняття з місця проживання або відомості про скасування декларування/реєстрації/зняття з задекларованого/зареєстрованого місця проживання.
Поширити:

Post Author: Diana