У Тернополі судили чоловіка за неприємний запах

У Тернополі судили чоловіка, бо він був нетверезий і від нього погано пахнуло.  Про це повідомили в Тернопільському міськрайонному суді. 

Пишуть Тернопільські події.

За даними суду, 10 березня 2024 року близько 19 год. 27 хв., перебуваючи у громадському місці, а саме на території залізничного вокзалу по вул. Привокзальний Майдан, 1 в м. Тернополі, висловлювався нецензурною лайкою, на зауваження не реагував, чим своїми діями порушив громадський порядок та спокій громадян, таким чином вчинив дрібне хуліганство, за що відповідальність, передбачена ст. 173 КУпАП.

Крім цього, за протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАД №567961 від 10.03.2024, чоловік , 10 березня 2024 року близько 19 год. 27 хв., перебувавав у громадському місці, а саме на території залізничного вокзалу по вул. Привокзальний Майдан, 1 в м. Тернополі в п`яному вигляді, що виражалось у розхитуванні даної особи при ходьбі із сторони в сторону, неохайному вигляді, брудному одязі із неприємним запахом, чим ображав людську гідність та громадську мораль, за що відповідальність, передбачена ч.3 ст. 178 КУпАП.

Суд закрив справу через терміни давності.

Поширити:
Джерело: Тернопільська газета