У Тернополі тривають локальні поточні ремонти доріг

У Тернополі продовжується виконання поточних ремонтів дорожнього покриття з метою уникнення аварійних ситуацій та запобігання утворень глибоких вибоїн, а також – відновлення елементів благоустрою.

Так, від початку тижня активні ремонтні роботи ведуться на транспортній розв’язці вулиць Івана Мазепи-Дружби-Чумацька-дамба Тернопільського ставу. Наразі працівники підрядної організації проводять там роботи з демонтажу бордюрів, влаштують корито фартуха та його бетонування.

Триває влаштування котловану дощового колектора на вул. Галицькій і транспортній розв’язці вулиць Збаразька -Галицька -Вояків дивізії «Галичина» – Бродівська.

На зупинці громадського транспорту, що вул. Антіна Манастирського, проводиться відновлення елементів благоустрою, а саме – влаштування посадкового майданчика фігурними елементами мощення та оновлення бордюрів.

На вул. Андрея Шептицького влаштовується тротуар на підходах до автомобільного моста через р. Серет.

Окрім ремонту об’єктів шляхово-мостового господарства, ремонтуються у Тернополі й двори та міжбудинкові проїзди за адресами: вул. Івана Мазепи, 1, вул. Іванни Блажкевич, 5, вул. Галицька, 41, вул. Олександра Смакули, 1, вул. Михайла Грушевського, 5, вул. Лесі Українки, 29 та проїзд на вул. Торговиця, 14-18.

Поширити:

Post Author: Diana