прапор

У Тернополі відбудеться тренування до теренової гри

У суботу, 6 квітня, о 14:30 в парку ім. Т. Г. Шевченка (біля малої сцени) відбудеться тренування до теренової гри “Гурби-Антонівці”. Участь беруть ті, хто вже заповнив анкету, а також ті, хто тільки планує стати учасником. Тренування влаштовують для того, щоб передати знання, досвід життя у лісі та підготувати майбутніх гравців до  несподіванок, які можуть виникнути під час самої теренівки.

Вже протягом 17 років, на межі Тернопільської та Рівненської областей в урочищі Гурби, що поблизу с. Антонівці, проходить найбільша в Україні теренова гра “Гурби-Антонівці”. Кожного року вона збирає понад 350  молодих та активних людей, що не хочуть поринати у буденність, а прагнуть виходити за рамки, випробовувати себе, брати відповідальність та загартовувати тіло і дух. Цьогоріч гра триватиме з 2 по 5 травня.

На терені, де відбувається гра зараз спокійно. Проте саме тут, 75 років тому, Українська Повстанська Армія вийшла на героїчний бій з військами НКВС. Хоч радянські війська і здобули тактичну перемогу, та це не зламало наших воїнів. Вони проявили незламність духу та відданість країні.

“Гурби-Антонівці” поєднують в собі елементи спортивного та морального вишколу. Прожити три дні в небезпечних умовах, постійно пересуваючись та ідучи на компроміс із собою, дається нелегко. Неодноразово учасникам доводиться сумніватися у власних силах ще при заповненні анкети.

Реєстрація на гру ще триває.

Вік учасників: 18-29 років.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *