облрада

У Тернополі відбулася робоча нарада щодо впровадження єдиної багатозонової системи цифрового радіозв’язку області

У Тернопільській обласній раді за участю голови облради Михайла Головка та керівників силових структур Тернопільщини відбулася робоча нарада щодо впровадження єдиної багатозонової системи цифрового радіозв’язку Тернопільської області.

На запрошення очільника краю до наради долучилися керівники ВАТ «Тернопільобленерго» та ПрАТ «Тернопільгаз», які інформували про подачу газу й тепла в умовах надзвичайних ситуацій.

«Інформування та оповіщення у сфері захисту населення і територій у випадках надзвичайного або військового станів є вкрай важливим питанням для керівництва області», — наголосив Михайло Йосифович.

Презентували проект єдиної багатозонової системи цифрового радіозв’язку Тернопільської області фахівці ТВД «Телекомунікаційні системи», які мають двадцятип’ятирічний досвід роботи на телекомунікаційному ринку України. Зокрема, займаються проектуванням, побудовою та введенням в експлуатацію систем радіозв’язку будь-якої складності, сервісною підтримкою їхнього надійного функціонування; проектуванням і виготовленням засобів та комплексів оперативного зв’язку тощо.

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *