облрада

У Тернополі відбулася унікальна фотовиставка

Днями у холі Тернопільської обласної ради відбулася фотовиставка «Гарматний ешелон». Присвячена вона сучасному бойовому шляху 44-ої окремої артилерійської бригади.

Фотовиставка розповідає про людей та їхні бойові та мирні будні. Автором більшості світлин є прес-офіцер військової частини лейтенант Юрій Кульпа. Ще частина світлин зібрані волонтерами та самими бійцями.

«Дана фотовиставка є унікальною, адже світлини пронизані емоціями та бойовим духом. Це великий вклад для нашого суспільства та майбутніх поколінь. Я, як голова постійної комісії обласної ради з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства завжди долучаюсь до таких заходів та намагаюся посприяти у їх проведенні, залучивши якомога більше людей. Саме тому, дана виставка експонуватиметься також в Українському домі «Перемога» та в обласному краєзнавчому музеї. Переконаний, що фотовиставка «Гарматний ешелон» допоможе зміцнити віру в українську перемогу», – зазначив депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства Михайло Тимошик.

Нагадаємо, 44-ту окрему артилерійську бригади сформували у вересні 2014 року. З початку 2015 року військова частина дислокується в Тернополі на території розформованої у 2013 році 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *