У Тернополі відбулася загальноміська толока

В межах двомісячника благоустрою у Тернополі 14 квітня відбулася загальноміська толока за участю працівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та організацій, ОСББ, ЖБК, СК, ОСН-БК, суб’єктів господарювання, громадських організацій, навчальних закладів та мешканців міста.

Під час толоки впорядковувалися території багатоквартирних будинків, ліквідовувалися стихійні сміттєзвалища, висаджувалися нові дерева та кущі, прибиралися зелені зони на території міста і населених пунктів громади.

У Тернополі роботи із санітарного очищення зелених зон проводилися, зокрема, на території РЛП «Загребелля», в сквері на вул. Миру, на прилеглих територіях до котелень, теплових і трансформаторних підстанцій, на придорожніх зелених зона. А також  на перетині вул. Слівенської та вул. А. Малишка, на перетині вул. В. Винниченка та вул. С. Будного, вздовж вул. С. Будного, на перетині просп. Злуки – вул. П.Чубинського, вул. Полковника Морозенка – вул. В.Симоненка, вул. Гетьмана П.Орлика – вул. Юності, вул. Текстильній, вул. Микулинецькій, вул. Генерала М.Тарнавського, вул.  Є.Коновальця, бульварі П. Куліша, вул. М. Лисенка, на просп. Степана Бандери, проспекті Злуки тощо.

Одночасно проводились роботи з очищення територій міських кладовищ на вул.Микулинецькій та у с.Підгороднє.

Окрім цього, ліквідовано стихійні сміттєзвалища за адресами: проспект  Степана Бандери, вул. Микулинецька, Козацька, Академіка Сахарова, О. Довженка.

Підрядними організаціями ТОВ «Авакс-Проф» та ТМШРБП «Міськшляхрембуд» активно проводились роботи із збору та вивезення вуличного змету, вивезення  складованих зібраних відходів після проведення очищення території міста.

Поширити:

Post Author: Diana