У Тернополі відбулося Родинне свято

У неділю, 11 липня, в рамках відзначення в Тернопільській області Року родини відбулося масштабне Родинне свято.

Розпочалося святкування із молитви, яку очолили Архиєпископ Тернопільський і Кременецький ПЦУ Нестор, Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ владика Теодор, директор РО ЄХБ «Євангельська Церква Ісуса Христа» Ігор Білорус, Єпископ Божої Церкви Християн Віри Євангельської в Тернопільській області Василь Дідушин.

 

Із вітальним словом до присутніх звернулися голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко та його дружина Мар’яна Головко.

«Для українців споконвіку родина – найбільша цінність у житті! З родини розпочинається життя людини! Ми черпаємо з родини все найкраще: любов до рідної Землі, традиції, звичаї, культуру, віру! Коріння української невмирущої нації з тисячолітньою історією передавалося віками з покоління в покоління, з роду в рід! Незважаючи на війни та ворожі наступи окупантів, наші предки передали нам у спадок одвічні українські цінності! Наше завдання, як батьків, їх зберегти, примножити і передати майбутнім поколінням! Ми маємо на власному прикладі популяризувати родинні цінності, незважаючи на антисімейні ідеї, які сьогодні пропагуються в суспільстві», — наголосив Михайло Йосифович.

Очільник краю висловив слова вдячності кожній українській родині та Захисникам України.

«Дякую батькам, які нас виховали у турботі! Дякую кожній українській родині за те, що ви любите Україну, працюєте заради України, виховуєте дітей тут, в Україні! Дякую усім Захисникам! Ми маємо змогу відзначати День родини та інші українські свята тільки завдяки Вам! Дякую усім, хто щоденною працею докладається до того, щоб зберегти традиційну українську сім’ю!» — сказав Михайло Головко.

Як зауважила під час заходу Мар’яна Головко, материнська любов, батьківська турбота, мудрість старших поколінь формують майбутнє українських дітей.

«Кожен з нас є продовженням батьківського роду! Й від нас із Вами сьогодні залежить доля української держави! Просимо у Господа благословення усім нам! Кожній українській родині! Миру, злагоди й достатку нашій Україні! Щоб українці були господарями на своїй, Богом даній Землі!» — звернулася до присутніх Мар’яна Головко.

Поширити:

Post Author: Diana