У Тернополі відбулося спецпогашення марки

Сьогодні, 28 серпня, з нагоди Дня міста, у відділенні «Укрпошти» відбулося спецпогашення марок та конвертів спеціальними штампами «День міста Тернопіль».

Честь погасити конверти і марки у Тернополі надали директору Тернопільської дирекції АТ «Укрпошта» Любові Гринчишин та міському голові Сергію Надалу.

«Ми любимо своє місто, гордимося, що з кожним днем воно стає все кращим та кращим. Приємно, що і у відділенні «Укрпошти» вже є своя традиція з нагоди свята Дня міста  проводити  спецпогашення марки та конверту «День міста Тернопіль».  Таким чином ми маємо можливість розносити звістку про наше місто до кожного, хто проживає в Україні та за її межами», – каже Любов Гринцишин.

У свою чергу очільник Тернополя Сергій Надал привітав усіх представників Тернопільської дирекції АТ «Укрпошта» з Днем міста та храмовим празником.

«У цей день висловлюю особливу подяку «Укрпошті» та усім працівникам, які щоденно виконують свою роботу на благо нашого міста та зробили такий символічний подарунок Тернополю. Усіх вас вітаю зі святом та бажаю здоров’я, наснаги та благополуччя», –  зазначив Сергій Надал.

Поширити:

Post Author: Diana