У Тернополі відбулося відкриття ще одного залу в кінотеатрі «Miromax»

У середу, 14 липня, відбулося відкриття та презентація мультимедійних можливостей п’ятого залу кінотеатру «Miromax» у ТРЦ «Подоляни». Це другий в Україні кінозал з інноваційною LED-технологією Samsung Onyx.

«Вітаю тернополян та наших гостей з відкриттям такого чудового п’ятизального кінотеатру  у ТРЦ «Подоляни». Тернопіль – друге місто після столиці, де запрацював кінозал з новітніми сучасними технологіями Samsung Onyx. Тернопіль намагається максимально використовувати новинки техніки у всіх сферах життя міста, оскільки це створює успішне конкурентне середовище серед бізнесу та можливості для його розвитку. Водночас, це і краще надання послуг для відвідувачів. Чимало соціальних проектів реалізовується у співпраці з «Подолянами», тому цю традицію продовжимо із мережею «Miromax». Бажаю кінотеатру успіху, розвитку та вдячних глядачів, а тернополянам –  приємних  вражень та емоцій від перегляду фільмів у нових сучасних залах», – зазначив міський голова Сергій Надал.

Як розповідають представники мережі кінотеатрів «Miromax», особливість екрану Samsung Onyx полягає в тому, що він працює без проектора, тобто, зображення виводиться відразу на екран. Окрім цього, можна також проводити презентації для бізнесу.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *