прапор

У Тернополі відбулося загальноміське свято «Випускник – 2021»

У п’ятницю, 2 липня, в Тернополі відбулося загальноміське свято «Випускник-2021», що традиційно розпочалося урочистою ходою центральними вулицями міста від церкви Чесного Хреста до міського стадіону ім. Романа Шухевича.

Святкову колону з понад 1500 випускників тернопільських загальноосвітніх навчальних закладів очолили міський голова Сергій Надал, освітяни та медалісти Тернополя.

«Шановні вчителі, батьки і родини випускників, дорогі випускники 2021 року! Сьогодні великий день. Для кожного з вас, для нашого міста, для України. Ми разом з вами пройшли серйозний етап – 11 років. За цей час діти виросли і стали дорослими, за цей час змінилось наше місто і країна. За цей час неймовірно змінився увесь світ. Нові технології і темп життя, нові випробування і здобутки. Випробування останніх двох років вашого навчання були особливо складними і безпрецедентними. І тим вагомішими і ціннішими є ваші результати і здобутки, – наголосив Сергій Надал. – Ми гордимось успіхами кожного з вас. Блискучі результати тернопільських учнів – це основа того, що ваше покоління має величезний потенціал. Складні життєві ситуації, кризи і проблеми – це уроки для особистого зростання. Вони роблять нас сильнішими. Дорогі вчителі, дякую вам за терпіння і здатність професійно долати труднощі з думкою про дітей. Батьки випускників, дякую вам за любов і підтримку дітей, за допомогу і пораду. Усім випускникам дякую за вашу працю і наполегливість. Незалежно від того, які ваші плани на майбутнє, незалежно від того яку професію і життєвий шлях ви обираєте, ми у вас віримо. Ми вас любимо. Ми вами гордимось. Від усієї тернопільської громади щиро зичу вам здоров’я і удачі, рясного Божого благословення».

Під час урочистостей на міському стадіоні ум. Романа Шухевича відбулася церемонія нагородження випускників і випускниць Тернополя, які у цьому році продемонстрували найвищі результати під час виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання, були багаторазовими переможцями та призерами учнівських предметних олімпіад, активними учасниками учнівського самоврядування та волонтерського руху.

За високі результати в навчанні міський голова спільно з начальницею управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольгою Похиляк  нагородили також медалістів та переможців конкурсу на кращий вишиваний український костюм.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *