У Тернополі відбувся мітинг-реквієм за Героями Небесної Сотні

У Тернополі провели мітинг-реквієм для вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Задля того, аби віддати шану загиблим їх родичі, жителі міста, представники влади, священнослужителі, зібралися на Площі Героїв Євромайдану.

Саме у ніч проти 30 листопада 2013 року, о 4 годині ранку, коли на Майдані Незалежності знаходилися близько 100 протестувальників їх оточили 300 озброєних бійців «Беркута».  Вони, із надмірним застосуванням сили витіснили людей, били їх кийками та ногами. Після тих подій уже тисячі українців вийшли, пліч-о-пліч, на Майдан, вимагаючи покарання для спецпризначенців. Усі ці люди мріяли жити в країні вільній та незалежній, де поважатимуть їх права.

Під час мітингу-реквієм на Площі відбулася панахида за всіх Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за наше майбутнє.

«Сьогодні Небесна Сотня дає усім зрозуміти, що Майдан 2014 року був насправді державотворчим моментом боротьби за українську Незалежність. Ми бачимо сьогодні спроби викривити історію про ті події. Проте не маємо сумнівів, що всі вони завершаться безславно. Свобода, має високу ціну і наш народ заплатив її. Сьогодні ми дякуємо Героям Небесної Сотні за їх подвиг, дякуємо їхнім родичам за жертву, яку вони принесли для цілого нашого народу», – зазначив при зверненні до присутніх Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк.

До лав «Небесної Сотні» увійшли семеро жителів Тернопільщини Устим Голоднюк, Назар Войтович, Тарас Слободян, Василь Аксенин, Олександр Капінос, Василь Мойсей та Ігор Костенко. Українці завжди пам’ятатимуть про тих, хто віддав своє життя за майбутнє та свободу нашої держави.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *