У Тернополі відбувся турнір пам’яті Героїв України

У Тернополі провели щорічний турнір з міні-футболу серед команд силових структур «Залізний кубок», присвячений пам’яті Героїв України.

Захід провели на базі ЗУНУ. В змаганнях взяли участь 12 команд: В/Ч А3215, ТЗВ ВСП, ІФЗВ ВСП, ССО, ДНЗ, ТОТЦК та СП, 105 обр ТРО, В/Ч А1915, В/Ч А1461, ІФОТЦК та СП,  В/Ч А3002, ГУНП.

Першість здобула команда Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування  та соціальної підтримки. Друге місце – команда військової частини 3002 Національної гвардії України (м. Тернопіль.) Третє місце в команди Тернопільського зонального відділу служби правопорядку.

Відвідав турнір голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Людина живе доти, доки про неї пам’ятають! Наш святий обов’язок — ніколи не забувати про Героїв, які віддали життя за Україну! Дуже символічно, що саме в сотий день від початку повномасштабної війни, представники силових структур зійшлися у футбольних поєдинках, щоб вшанувати наших Захисників. Для мене за честь — привітати і нагородити переможців та учасників турніру.

Дякую всім, хто долучився до організації турніру. Українські воїни зараз, як і багато віків тому, боронять кордони України, нашу мову, церкву, культуру. Агресор не може змиритися з тим, що українці прагнуть жити господарями на своїй, Богом даній, Землі. Та ми вистоїмо! Ми не здамося! Схиляємо голови перед усіма Патріотами, Героями, які, жертвують найцінніше — своє життя… Слава Україні! Героям Слава!», – зазначив очільник краю.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *