прапор

У Тернополі віддали шану Героям Небесної Сотні

У Тернополі, 20 лютого, відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Під час мітингу відбулася панахида за усіх, хто загинув у тих трагічних подіях.

Священнослужителі Тернопільщини звернулися до усіх присутніх, аби нагадати про величність вчинку загиблих героїв.

««Герої не вмирають» –  такими словами проводжали в останню путь загиблих тоді. На жаль, сьогодні все ще так проводжають Героїв, які полягають за цілісність нашої багатостраждального неньки-України. І сьогодні, ми з вами стоячи на цьому майдані, поминаємо найкращих синів і дочок України у своїх молитвах, молимося за них та дякуємо, що можемо ходити під сонячним небом, – зауважив у своїй промові Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон.

І хоча сьогодні у центрі Києва тихо та спокійно, декілька років тому там відбулися події, які забрали життя невинних людей, що постали задля справедливості. Ця трагедія, назавжди закарбувалися в історії України, як символ всенародного повстання проти злочинної влади.

«Ті діти – найкращі сини та дочки України, які полягли за її Незалежність. Ми маємо багато прикладів, коли студенти першими відстоювали Незалежність. Кому за герб – викручували руки, з кого за прапор – насміхались і казали, що немає і не буде ніякої України. Ми разом з вами сьогодні, пам’ятаємо та шануємо тих, хто стояв і стоять уже сьомий рік, захищаючи наше мирне небо, – завершив владика Тихон.

Опісля цього до пам’ятника Героям Небесної Сотні тернополяни та представники влади поклали квіти та запалили свічки на пам’ять про героїв, які відійшли у вічність.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *