У Тернополі відкрили новий «Паспортний сервіс»

Днями у Тернополі у торгівельному центрі «Атріум» відбулося відкриття Центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Шість років поспіль Центр обслуговування громадян державного підприємства «Документ» функціонував на вулиці Руська, 17. Місця в електронних чергах завжди були заброньовані на кілька тижнів наперед, щодня сюди навідується понад 200 осіб, що свідчить про неабияку популярність послуги. Саме тому було прийнято рішення створити кращі умови для громадян.

До слова, завдяки безвізовому режиму, сьогодні український паспорт посідає 28-ме місце у рейтингу «найбільш сильних паспортів світу» за кількістю країн, які можна відвідати. На сьогодні це понад 130 держав.

Центр обслуговування громадян у Тернополі буде не просто черговим офісом, а сучасним мультифункційним сервісом, де можна буде не лише у стислий термін оформити закордонний паспорт, але й отримати ID-картку, укласти договір страхування, поставити апостиль на документи складені більш ніж на півсотні мов, замовити довідку про несудимість.

Поширити:

Post Author: Diana