У Тернополі відкрили оновлену поліцейську станцію

У Тернополі 18 жовтня з метою посилення взаємодії комунікації між населенням, поліцією та органами місцевого самоврядування урочисто відкрили оновлену поліцейську станцію «Центр» та зразковий кабінет дільничного офіцера поліції.

Відремонтувати та відкрити станцію вдалося завдяки співпраці громадських організацій та органів місцевого самоврядування.

Представники громадської організації передали працівникам поліції оргтехніку, яку поліцейські повсякденно використовуватимуть в своїй діяльності.

Поліцейська станція працюватиме на постійній основі.

«Кабінети оснащенні всім необхідним, аби працівники поліції виконували поставлені перед ними завдання. В одному із приміщень працюватимуть працівники сектору охорони публічного порядку, а в іншому кабінеті – дільничні офіцери поліції. Вони зможуть без труднощів здійснювати прийом громадян та проводити організаційні роботи», – зазначив, начальник сектору превентивної комунікації Тернопільського відділу поліції Володимир Кравчук.

Заступник начальника ГУНП в Тернопільській області Олег Ляхович каже, що на ремонт поліцейських станцій Тернопільська об’єднана територіальна громада виділила близько 200 000 гривень. На даний момент ремонтні роботи тривають на вулицях Малишка, Злуки та проспекті Степана Бандери.

Після відкриття поліцейської станції учасники події підписали меморандум про подальшу співпрацю.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *