міськрада

У Тернополі відкрили пам’ятник вчителю

У середу, 18 грудня, у Тернополі урочисто відкрили «Пам’ятник вчителю», що розміщений у центральній частині Тернополя поблизу спеціалізованої школи №3.

Пам’ятник встановлений в рамках Громадського бюджету-2018, адже саме цей проект став одним із переможців, за який понад 1000 тернополян віддали свій голос.

Під час урочистого відкриття міський голова Сергій Надал відзначив, що задум і виконання пам’ятника сповнені креативу і філософського змісту, аби кожен тернополянин зміг прочитати ідею пам’ятника по своєму.

«Насамперед, це пам’ятник учителю, це пошана учителю. Одночасно – це пам’ятник учню. Учню, який є вчителем для себе, своїх однолітків та батьків. Адже, ми скільки живемо, стільки вчимося. Сподіваюся, що ця скульптурна композиція стане визнанням ролі вчителя у розвитку міста і України, в житті кожного з нас. Також, вірю, що пам’ятник стане туристичною родзинкою міста і цікавою фотозоною. То ж я вітаю усіх з відкриттям та дякую ідейним натхненникам монументу, благодійникам, художникам, скульпторам, усім хто долучився до створення цього особливого мистецького твору», – наголосив Сергій Надал.

Зазначимо, що відповідно до проекту пам’ятника вчителю, на постаменті розмістилися бронзові фігури учня та учениці, а над аркою, що поруч, зображені журавлі, які піднімаються в небо. Згодом цю композицію можна буде доповнювати і іншими елементами.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *