У Тернополі відкрили унікальну виставку ляльок

У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття другої обласної виставки колекціонерів Тернопілля. Співорганізатором виставки є відомий громадсько-політичний діяч, краєзнавець та колекціонер Михайло Тимошик. Власне, саме він і став ініціатором серії таких виставок та у листопаді презентував персональну колекцію «Значки та медалі Тернопілля».

«Організовуючи власну виставку в мене виникла думка, що було б непогано створити серію виставок колекціонерів Тернопільщини. Адже у нас є чимало колекціонерів, які з радістю показали б свої маленькі скарби не лише друзям та родичам, але й усім тернополянам», – зазначив Михайло Тимошик.

Цього разу свою унікальну колекцію ляльок презентувала тернополянка Ольга Гондз. Свою колекцію, у якій зібрано понад  дві сотні різноманітних ляльок з різних куточків світу, пані Ольга збирала протягом трьох років. Кожна лялька у колекції жінки є унікальною. Їх вона купує в інтернеті та на блошиних ринках, також багато ляльок пані Ользі дарують друзі та знайомі.

У повсякденному житті колекціонерка працює перукарем, а від своїх ляльок черпає позитив та натхнення.

«Від своєї колекції ляльок я черпаю позитив для своєї роботи. У мене є два хобі, це мандри та ляльки», – розповідає Ольга Гондз.

Часто Ольга натрапляє на красиві ляльки але побиті чи з дефектами, в такому випадку, на допомогу приходить майстриня-реставраторка Олександра Ціник, яка не лише допомагає полагодити ляльки, але й у всьому підтримує пані Ольгу.

Виставка під назвою «Ляльки: творчий круїз Ольги Гондз» насамперед сподобалася малечі, якої в музеї зібралося чимало. Небайдужими залишилися і дорослі, які змогли розпізнати серед сотень іграшок ляльки із свого дитинства.

Триватиме незвичайна виставка у краєзнавчому музеї впродовж місяця, тож усі бажаючі поринути у лялькову атмосферу можуть зробити це до 15 березня.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *