прапор

У Тернополі відзначили День Конституції України

На Театральному майдані Тернополя 28 червня відбулися урочистості та покладання квітів до меморіалу Незалежності з нагоди відзначення 26-ї річниці з дня ухвалення Конституції України. 

Влада області та міста відзначила військових, сім’ї загиблих Героїв та тих, хто робить неоціненний вклад у перемогу України над московським окупантом.

Привітав присутніх зі святом голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Конституція – це основа сильної держави. Українці завжди були попереду у відстоюванні прав, свобод та захисту національних цінностей. Саме тому, Конституція, на якій базується наша державність, права, обов’язки та закони, має для нас таке велике значення.

З нагоди Дня Конституції України відзначив грамотами й подяками Тернопільської обласної ради військовослужбовців та тих, хто робить неоціненний вклад у перемогу України над московським окупантом.

Зараз ми змушені, кожен на своєму фронті, боронити свою територіальну цілісність, свободу та всі ті цінності, котрі закладені в Основному Законі нашої держави.

Дякую, за Вашу невтомну працю! Наша сила в єдності! Разом переможемо ворога! Слава нашим Героям! Слава Україні!», – зазначив очільник Тернопільщини.

Поширити:

Post Author: Diana