міськрада

У Тернополі відзначили кращих працівників фізичної культури і спорту

У четвер, 23 вересня, міський голова Сергій Надал відзначив подяками та цінними подарунками кращих тернопільських спортсменів, викладачів, спортивних волонтерів, ветеранів та аматорів у галузі спорту.

Урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулися у фізкультурно-оздоровчому комплексі (ФОК) за адресою вул. Братів Бойчуків, 4-А.

«Кожного року кількість професійних спортсменів, що представляють Тернопіль і Україну на всеукраїнських спортивних турнірах і міжнародних змаганнях, стає все більше. Зростає і кількість  тернополянам, які підвищують рівень спортивної культури на аматорському рівні. Хочу відзначити, що у місті кожного року стає все більше спортивних об’єктів, і попит на них зростає. Адже практика «Громадського бюджету», який діє в місті з 2017 року і дотепер, показує, що автори все більше розробляють проектів з облаштування нових спортивних локацій. Завдяки збереженій мережі спортивних закладів маленькі тернополян мають змогу розвивати свої таланти. Дякую ветеранам спорту, які закладали основу для фізичної культури та її розвитку. Бажаю усім вам міцного здоров’я, нових здобутків, натхнення і нехай збуваються всі ваші мрії», – відзначив Сергій Надал.

Поширити:

Post Author: Diana