У Тернополі відзначили кращих працівників

З нагоди 29-ої річниці Незалежності України на літній сцені в парку ім. Т. Г. Шевченка відбулося нагородження працівників установ та організацій Тернополя. Провели захід у нових особливих умовах із дотриманням всіх протиепідеміологічних вимог.

«Цього року, як і завжди, ми традиційно ремонтували двори, міжквартальні проїзди, створювали нові об’єкти громадських просторів, збудували Гаївський міст, який уже відкрили. Ми збудували унікальну Водну арену і чимало інших цікавих об’єктів. Хочу подякувати усім тернополянам, всім, хто доклався своєю щоденною працею задля того, щоб наше місто виглядало ще кращим, комфортнішим і затишним. Ми відзначаємо і нагороджуємо тих тернополян, хто цього року були кращими в своїй професії, хто може бути прикладом для інших», – зазначив очільник Тернополя Сергій Надал.

За сумлінну працю  на благо громади міста, добросовісне виконання службових обов’язків, особистий внесок у забезпеченні високого рівня роботи та з нагоди Дня Незалежності України та святкування Дня міста Тернополя нагородили грамотами Тернопільської міської ради та почесними відзнаками міського голови працівників комунальних служб, установ, правоохоронних органів та військовослужбовців.

Поширити:

Post Author: Diana