міськрада

У Тернополі відзначили працівників житлово-комунального господарства

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке відзначають в Україні щорічно у третю неділю березня, очільник Тернополя Сергій Надал привітав представників галузі з професійним святом та вручив їм подяки і цінні подарунки.

«Ваша робота є надзвичайно відповідальною, без належного функціонування якої не можливе комфортне проживання тернополян та життєдіяльність усього міста, тому що ні швидка допомога, ні дитячий садочок, ані громадський транспорт, не зможуть працювати без цілодобової та відповідальної роботи комунальних служб. Саме тому галузь житлово-комунального господарства – є однією із пріоритетних в діяльності Тернопільської міської ради, на потреби якої щороку збільшується обсяг фінансування з бюджету міста», – наголосив Сергій Надал.

Очільник Тернополя подякував працівникам житлово-комунального господарства за щорічну самовіддану і почесну працю на благо громади та побажав доброго здоров’я, щастя, достатку, наснаги, душевного тепла і нових професійних здобутків.

Post Author: Diana

Один коментар до “У Тернополі відзначили працівників житлово-комунального господарства

  • Петро

    (19.03.2019 - 14:06)

    Місто огидно-брудне після зимового піску. За 3 тижні хорошої погоди метрові піщяні залежні так і не прибрані. Чому не залучається людський ресурс для прибирання? Неможливо пройтися містом без прижмурення, щоб вберігти очі від попадання пилу… А кількість автомийок тільки збідьшується. Керівництво у змові?
    Чекаємо поки це все змиє дощ?? Ганьба таким керівникам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *