У Тернополі відзначили свято Успіння Пресвятої Богородиці

Вчора, 28 серпня, віряни східного обряду відзначили Свято Успіння Пресвятої Богородиці, яке відноситься до числа дванадцяти найбільших християнських свят.

У цей день, з нагоди храмового празника, в церкві Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ (вул. Князя Острозького) відбулася Архиєрейська Свята літургія, яку очолв єпископ-помічник Львівської архиєпархії вл. Володимир Груца.

Разом із сотнею тернополян у святковому Богослужінні та спільній молитві за мир на всій землі взяв участь і міський голова Сергій Надал.

«Щиро вітаю усіх зі святом Успіння Пресвятої Богородиці. Пресвята Богородиця перейшла із земного життя до вічної слави Свого Сина і в її особі ми одержали на небесах могутню Покровительку та Заступницю. Покровительку  України, Тернополя та усього людства, – наголосив Сергій Надал. – І ми у спільній молитві звертаємося до Божої Матері. Просимо у Богородиці миру для нашої землі та благословення на розвиток. Також у цей день Тернопіль традиційно відзначає День міста. З допомогою Богородиці ми разом долаємо нові виклики і досягаємо нових успіхів. Тож нехай сьогоднішня спільна молитва та віра у заступництво Богородиці додають нам сили у щоденній роботі, добрих справах задля процвітання Тернополя та добробут тернопільської громади».

Поширити:

Post Author: Diana