У Тернополі відзначили ювілей школи №10

У п’ятницю, 18 жовтня, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 відзначає 75-річчя від дня заснування.

З цієї нагоди у приміщенні драматичного театру відбулися урочистості за участі міського голови Тернополя Сергія Надала, учнівсько-педагогічного колективу школи та випускників закладу освіти.

«Від щирого серця вітаю з 75-ою річницею одну з найстаріших та найвідоміших шкіл Тернополя – славну середню школу №10. Історія школи співзвучна з непростою історією Тернополя у ХХ столітті. Можна сказати, що школа №10 є одним з визначальних символів міста. За свою історію школа № 10 змінювала адресу декілька разів. Але незмінною була репутація школи як справжньої кузні міської інтелігенції. Керівний склад, вчителі, випускники завжди були елітою нашого міста. Працювали задля відновлення Тернополя після ІІ Світової Війни, розбудовували вже незалежну Українську Державу. Сьогодні багато з випускників школи працюють на державній службі, займаються наукою, підприємництвом, є відомими діячами культури і мистецтва, прославляють Тернопіль та Україну. Місто пишається вашими добрими справами», – відзначив Сергій Надал.

Міський голова висловив вдячність учителям та адміністрації школи за відданість справі і за любов до своєї професії, а учням та випускникам – за старанність і працю, адже саме вони є справжньою живою історією школи і міста.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *