міськрада

У Тернополі внутрішньо переміщені особи можуть виготовити «Карту тернополянина»

У Тернополі внутрішньо переміщені особи, які прибули у наше місто з регіонів, де тривають активні бойові дії, можуть виготовити персоніфікований електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» категорій «Учнівська», «Пільгова» та «Звичайна».

Як отримати електронний квиток категорії «Пільгова»?

При наявності пільгової категорії, що надає можливість безкоштовного проїзду, та посвідки, отриманої в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради (вул. Лисенка, 8), громадяни можуть виготовити персоніфікований квиток безкоштовно, а також скористатися можливістю пільгового проїзду у громадському транспорті.

Для цього потрібно подати анкету на виготовлення такого квитка у ТОВ «Системний зв’язок» (вул. В. Чорновола, 1) або в управління соціальної політики Тернопільської міської ради (вул. Лисенка, 8).

Як отримати електронний квиток категорії «Учнівська»?

Щоб отримати електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» категорії «Учнівська», учень повинен надати довідку встановленого зразка із навчального закладу міста Тернополя, де він зареєструвався для отримання середньої освіти. Наявність «Учнівського» дає можливість пільгового проїзду у громадському транспорті. Подати анкету на виготовлення такого квитка необхідно у ТОВ «Системний зв’язок» (вул. В. Чорновола, 1).

Як отримати електронний квиток категорії «Звичайна»?

Чимало внутрішньо переміщених осіб придбали житло або вже здійснили реєстрацію у Тернопільській громаді. Наявність реєстрації є підставою для отримання ними електронного квитка «Соціальна карта тернополянина» та здійснення поїздки у громадському транспорті Тернополя, сплачуючи вісім гривень у всіх видах транспорту.

Також отримати персоніфікований електронний квиток внутрішньо переміщені особи можуть, надавши довідку про офіційне працевлаштування у Тернополі. Щоб подати анкету на виготовлення такого квитка, потрібно звернутись у ТОВ «Системний зв’язок» (вул. В. Чорновола, 1).

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *