освіта

У Тернополі внутрішньо переміщені особи вивчають українську мову

Понад 110 учасників розмовних клубів для внутрішньо переміщених осіб проекту «Єдині» розпочали у Тернополі опановувати курс української мови.

На сьогодні такі розмовні клуби створені на базі загальноосвітніх шкіл №№14, 16, 18, 19, 27, 28 за підтримки всеукраїнської ініціативи ГО «Навчай українською».

Перші зустрічі, які відбулися 29 та 30 квітня 2022 року, підготували та провели педагоги тернопільських шкіл за сприяння управління освіти і науки Тернопільської міської ради та ТКМЦНОІМ.

За словами організаторів, для дорослих учасників підготували яскраві мовні інтерактиви з метою проникнення у світ українського слова і національної культури. Дітей розважали творчі майстерки й рухливі ігри. Також провели спільні мистецькі забави, індивідуальні заняття з психологами, що сприяло згуртуванню учасників і організаторів у спільно створеному українськомовному середовищі, та відкрило можливості для подолання бар’єрів у спілкуванні й створило передумови для подальшої взаємодії.

Нагадаємо, головне завдання проекту – створити умови для опанування та удосконалення володіння українською мовою усіх охочих і насамперед внутрішньо переміщених осіб.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *