У Тернополі впіймали групу злочинців, які грабували людей, підливаючи у напої очні краплі

Правоохоронці Тернопільщини затримали групу злочинців, які організовано діяли на території Тернопільської та сусідніх областей. Про це під час брифінгу повідомив керівник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол.

Зловмисники грабували людей доволі специфічним способом, використовуючи медичний  препарат «Цикломед». Очні краплі підливали у напої жертвам та використовуючи безпорадний стан людей – грабували їх, використовували мобільні телефони для того, щоб отримувати кредити, перераховувати гроші на свої картки. Декількох жертв зловмисники просто вивозили за місто, залишаючи непритомними у лісосмугах.

Олександр Богомол розповідає, що почали документувати діяльність злочинної групи ще з квітня. До її складу входили вісім чоловіків віком від 20 до 30 років. Жертвами ставали молоді люди, які після спілкування з незнайомцями втрачали свідомість та нічого не пам’ятали по півдоби.

«Небезпека цих очних крапель, полягає у тому, що коли препарат вводиться в організм через вживання разом із напоями, в основному алкогольними, які притуплюють відчуття смаку, людина на протязі кількох годин, а то й до півдоби, не пам’ятає що з нею відбувалося, потрапляє у важкий стан», – зазначив керівник ГУНП в Тернопільській області.

Учасники злочинної групи знайомились з громадянами у розважальних закладах, на залізничних вокзалах чи автостанціях, вступали у довірливі стосунки. Після цього, під час вживання алкогольних напоїв, підливали сильнодіючий лікарський препарат.

Зловмисників затримали 4 листопада під час спецоперації, яка відбулася на території Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей. До обшуків та затримання були залучені близько 100 правоохоронців. У злочинців вилучили медичні препарати, транспортні засоби, записники, мобільні телефони.

Розпочато кримінальне провадження  передбачене частиною 2  ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб) КК України. Зловмисникам загрожує до десяти років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *