поліція

У Тернополі впіймали нігерійця, який незаконно перебував на території України

На Тернопільщині проводять профілактичні заходи для попередження і протидії незаконній міграції під умовною назвою «Мігрант».

Під час одного з відпрацювань Тернополя  працівники міграційної служби виявили незаконного мігранта без жодних документів. Пізніше з’ясувалося, що це 23-річний громадянин Федеративної Республіки Нігерія, який майже рік, порушуючи міграційне законодавство, не виїжджав з України.

Посадові особи міграційної служби притягнули іноземця до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП.

Як з’ясувалося, громадянин Нігерії в’їхав в Україну у 2016 році на законних підставах з метаю навчання в одному з тернопільських вишів. Але через два роки іноземця відрахували з університету, у зв’язку з чим його посвідку було скасовано. Після цього нігерієць зобов′язаний був покинути територію України в семиденний строк, однак,  продовжував перебувати тут без законних на те підстав.

Усі спроби іноземця обійти міграційне законодавство зрештою завершаться видворенням з нашої країни. Управління ДМС в Тернопільській області звернулось до суду з позовом про його видворення. До виконання судового рішення громадян Нігерії поміщений в пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Поширити:

Post Author: Diana