освіта

У Тернополі вручили грошові премії кращим випускникам загальноосвітніх навчальних закладів області

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів області, які набрали 200 балів на ЗНО отримали грошові премії. Вручили винагороду голова постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту Володимир Мисик, директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Петровський та заступник директора інституту з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Нагадаємо, під час останнього сесійного засідання депутати Тернопільської обласної ради підтримали ініціативу Володимира Мисика щодо внесення змін до рішення про затвердження положення щодо відзначення преміями учнів, студентів закладів освіти Тернопільщини. Вже з наступного року премії отримуватимуть також ті випускники, які набрали й 199 балів.

Від імені голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка та всього депутатського корпусу Володимир Мисик висловив слова вдячності випускникам, які здобули найвищі бали на ЗНО, а також їхнім батькам за вклад у розвиток і виховання дітей.

«Грошова премія — це символічна подяка від нас випускникам за їхню наполегливість і проявлені знання. Я свого часу також був студентом, тому знаю, що стипендія закінчується дуже швидко. Відтак, будь-які грошові надходження, особливо, коли вони пов’язані з інтелектуальною працею, стимулюють ще більше навчатися, розвиватися та проявляти свої знання. Переконаний, випускники загальноосвітніх навчальних закладів, яких ми сьогодні вітали, докладатимуть максимум зусиль для розвитку науки, техніки, освіти, а згодом, здобувши вже дипломи у ВНЗ, — й соціально-економічного добробуту України», — зазначив Володимир Мисик.

Володимир Святославович наголосив, що освіта — пріоритетна галузь для держави. Адже, саме від розвитку освітньої сфери залежить майбутнє країни і наголосив, що великий вклад у досягнення учнів належить також вчителям.

«Завжди наводжу приклад: якщо результат роботи хірурга ми бачимо відразу, чи за якийсь короткий проміжок часу, то від школи ми побачимо результат через десятиліття. Коли новий професійний фахівець приходить на роботу, це є свідченням того, що ще зі шкільних років вдалося здобувати та накопичувати знання, які стали у нагоді в майбутньому, у професійній діяльності», — додав голова постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту.

За словами Володимира Мисика, вагому лепту в розвиток освітньої галузі сьогодні вносять заклади, які займаються підвищенням кваліфікації вчителів, які навчають дітей та готують їх до успішної здачі ЗНО. Зокрема, Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти, фахівці якого забезпечують й координацію проведення ЗНО на Тернопільщині.

«Освіта є тим чинником, який дозволяє нації бути конкурентноспроможною в світовому масштабі. Ми пишаємося тим, що в нашій області є випускники загальноосвітніх навчальних закладів, які здобувають хороші знання у школах та на відмінно складають ЗНО. Саме ці діти стають успішними студентами, а згодом — фахівцями, які розвивають економіку, демократичні інститути суспільства, соціальну сферу. Кожне нове покоління забезпечує і старість попередніх поколінь, й майбутнє своїх дітей. Ми в інституті відчуваємо відповідальність, коли працюємо з педагогами нашої області, а зараз і реалізуємо концепцію Нової української школи. У наш час, ще раз підкреслю, значення освіти є надзвичайно великим, тому ми і запроваджуємо нові методики роботи з вчителями й керівниками навчальних закладів, і поширюємо та популяризуємо сучасні освітні технології», — зазначив директор ТОКІППО Олександр Петровський.

Олександр Миколайович побажав усім студентам успіхів у навчанні, здобутті свого омріяного фаху й міцного здоров’я їм та їхнім рідним.

«Ми цінуємо ваші результати, здобуті важкою працею. Хочу розвіяти міф про дітей, в яких гуманітарний склад розуму, чи математичний. Я отримував результати тестування, й у них були, до прикладу 200 балів з хімії, і, водночас, більше 190-та з української мови, чи 200 — з математики й 199 з англійської мови. Це — результат випускників, які невтомно навчалися. Пишаємося вами і тим, що завдяки своїм знанням ви зараз навчаєтеся в найпрестижніших ВНЗ країни. Я в системі ЗНО з 2006-го року, й, повірте, кожного року в нашій області є діти, які демонструють найвищі результати. Сьогодні вдається створити належні умови і в пунктах тестування, ми щороку вдосконалюємося, щоб вам було комфортно працювати та отримувати хороші результати», —звернувся до присутніх Юрій Шайнюк.

Окрім того, Юрій Чеславович висловив слова вдячності голові та депутатському корпусу Тернопільської обласної ради за ухвалення рішення про преміювання кращих учнів і студентів закладів освіти Тернопільщини.

Отож, грошові премії сьогодні отримали:

– Костецька Вікторія Юріївна — випускниця Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;

– Галещук Олександр Русланович — випускник Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого;

– Грибачьова Марта Валентинівна — випускниця Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича;

– Микитишин Артем Павлович — випускник Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов;

– Драган Богдан Володимирович — випускник Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка; 5

– Шашкевич Анастасія Олександрівна — випускниця Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич».

– Гнатишин Юрій Олегович — випускник опорного закладу — Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1;

– Костюк Анна Андріївна — випускниця Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка;

6- Соломахіна Марія Віталіївна — випускниця Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — правовий ліцей № 2»;

– Людвіковська Анастасія Тарасівна — випускниця опорного закладу — Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №1;

– Коляса Назар Іванович — випускник комунального закладу — Острівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Поширити:

Post Author: Diana