освіта

У Тернополі вручили сертифікати на отримання іменних стипендії та премій кращим учням і науковцям

Напередодні Дня міста в Українському Домі «Перемога» відбулося урочисте вручення 96 сертифікатів на отримання іменних стипендій міського голови обдарованим дітям Тернопільської громади.

Всі нагороджені учні є активними учасниками, призерами, переможцями, шкільних та всеукраїнських наукових олімпіад, альтернативних олімпіад,  конференцій тощо.

Міський голова Сергій Надал привітав інтелектуальну гордість міста і подякував за невтомну працю у прославленні Тернополя в галузі науки.

«Сьогодні ми вручили сертифікати інтелектуальній еліті Тернополя. Впевнений, що серед наших учнів тернопільських шкіл є майбутні видатні науковці, винахідники, новатори, лікарі, вчителі, юристи, IT-спеціалісти. Ці діти – яскравий приклад того, як наполегливість учня і невтомна праця педагога дають високий результат, – відзначає Сергій Надал. – Дякую батькам, вчителям, дітям, які, незважаючи на труднощі, що бувають на шляху до перемоги, не здаються і досягають задуманого. Бажаю усім міцного здоров’я, благополуччя, миру. Нехай у кожній сім’ї лунає радість перемоги та добрі новини, Божого вам благословення».

Під час урочистого заходу міський голова вручив також сертифікати на отримання одноразових премій міської ради чотирьом кращим науковцям закладів освіти та наукових установ міста.

Так, у категорії «Відомі вчені та знані фахівці» сертифікат на отримання одноразової премії у розмірі 23,8 тис. грн вручено:

  • Ляшуку Олегу Леонтійовичу – завідувачу кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя.

Серед молодих учених та дослідників сертифікати на виплати у розмірі 16,7 тис. грн отримали:

  • Борисяк Олена Володимирівна – старший викладач кафедри маркетингу; керівник навчально-наукового центру інноваційного розвитку та тренінгів навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури (за сумісництвом) Західноукраїнського національного університету;
  • Сокол Мар’яна Олегівна  – завідувач кафедри іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка;
  • Крамар Соломія Богданівна – доцент кафедри гістології та ембріології Тернопільського національного медичного університету  ім. І.Я.Горбачевського.

Додамо, шестеро випускників освітніх закладів, які отримали по 200 балів під час складання ЗНО-2021, також отримають грошові винагороди.

Поширити:

Post Author: Diana