прапор

У Тернополі вшанували Героїв, які віддали своє життя відстоюючи майбутнє нашої держави

У Тернополі біля меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні сьогодні, 21 листопада, у День Гідності та Свободи, вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя відстоюючи майбутнє нашої держави.

Родичі та друзі, представники влади, волонтери та небайдужі тернополяни вшанували хвилиною мовчання та помолилися за душі полеглих Героїв.

«Цей день став знаковим в українській історії. Сім років тому українці вийшли на площі, вулиці та майдани своїх міст, щоб відстояти своє право на свободу та гідність. Тоді українці піднялись з колін та показали що ми дійсно державотворча нація. Тоді ми протиставили мужність і самопожертву грубій силі тих, хто зневажав українців. Тоді українці перемогли, тоді не було нікого байдужого. Хто не міг їхати на майдан в Київ – стояв на майдані в Тернополі, хто не міг стояти на майдані – передавав гроші, продукти, медикаменти. Саме майданівці встали на захист та зупинили російського агресора», – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Батько загиблого Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка Володимир Голоднюк наголосив, що День Гідності, це той день, коли відродилась нація, коли всі вийшла на майдан, щоб сказати рішуче «ні» тому, що творилось в нашій державі, щоб сказати, що ми хочемо жити в іншій кращій державі.

«Устим, як і вся Небесна Сотня, ще не спочиває на лаврах, він зараз на барикадах. Тому що на небі теж йде бій такий як і в нас тут, на сході України. І він ще не завершений. Просто стояти і очікувати ми не маємо права. Ніколи ще свобода не приходила просто стоянням. Ми можемо війну закінчити двома способами: здатися або перемогти», – каже Володимир Голоднюк.

Також, під час заходу орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджено молодшого сержанта Івана Дедюха, який загинув захищаючи нашу державу на сході.

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *