прапор

У Тернополі вшанують Віктора Гурняка

У суботу, 19 жовтня, виповнюється п’ята річниця загибелі Віктора Гурняка.

У цей день о 08:15 у Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці у Тернополі пройде поминальна Служба Божа.

Продовжаться пам’ятні заходи і наступного дня, 20 жовтня:

о 16:00 – Відкриття фотовиставки “Життєпис Віктора Гурняка у світлинах” у Сквері Волонтерів пам’яті Віктора Гурняка.

о 17:00 – У Дружній ресторації “Мамонт” пройде перегляд короткометражного документального фільму про життя героя.

Також для тих, хто не мав нагоди познайомитись та дізнатись більше про цю непересічну, патріотичну і позитивну людину, друзі та знайомі Віктора в неформальній атмосфері поділяться з нами своїми спогадами.

Довідково:

Віктор Гурняк (псевдо «Гарт») народився 8 червня 1987 в с. Городниця Гусятинського району Тернопільської області.

1994 року пішов у перший клас Тернопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №27 , під час навчання у школі був активним учнем, був вихованцем Тернопільський Пласт. Після закінчення дев’ятого класу школи продовжив навчання в технічному коледжі ТДТУ ім. І. Пулюя (тепер ТНТУ ім. І. Пулюя).

У 2004 році став одним із співзасновників та першим курінним куреня ч.77 ім. Івана Гавдиди. Згодом стає членом 15 куреня УСП «Орден Залізної Остроги» ім. Святослава Завойовника. Керував інформаційною ділянкою в Тернопільському ПЛАСТі.

Віктор був співзасновником Фотоагентство LUFA, позаштатним фотокореспондентом Insider, співпрацював з інформагентствами Reuters та УНІАН.

Був активним учасником Майдану Революції Гідності.

Готував репортажі з найзапекліших боїв Майдану, окупованого Криму та життя в зоні АТО. Як волонтер, займався повним забезпеченням 24-го батальйону територіальної оборони Батальон “АЙДАР”, у який, влітку 2014, пішов служити добровольцем офіційно.

19 жовтня 2014 року в районі 32-го блокпосту поблизу селища Сміле Луганської області, рятуючи поранених та захищаючи Україну, у російсько-українській війні, загинув.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *