У Тернополі виділять кошти для КП «Тернопільелектротранс»

Щоб зберегти комунальний громадський транспорт Тернопільська міська рада виділить кошти для підтримки підприємства «Тернопільелектротранс».

У Тернополі всі тролейбусні маршрути, а також автобусні маршрути №1А, 4, 6, 6А, 9, 21, 23, 29, 31 у місті обслуговує КП «Тернопільелектротранс».

Очільник Тернополя Сергій Надал зазначає, що в час карантину, коли перевізникам дозволено брати пасажирів тільки на сидячі місця, підприємство отримує набагато менше коштів. А витрати на заробітну платню працівникам, податки, комунальні платежі залишилися такими ж, як і до карантину. Не зважаючи на цю складну ситуацію, всі автобуси та тролейбуси цього підприємства щодня виходять на свої маршрути, щоб люди могли вчасно доїхати на роботу та додому.

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради вирішив виділити на фінансову підтримку КП «Тернопільелектротранс» 4 мільйони гривень з місцевого бюджету.

«Головне наше завдання зараз – зробити так, щоб криза, з якою зіткнулися перевізники, не позначилася на тернополянах: не піднімалася вартість проїзду в комунальному громадському транспорті, а пільговики могли й далі їздити безкоштовно за «Соціальною картою тернополянина»», – зазначив Сергій Надал.

Поширити:

Post Author: Diana