облрада

У Тернополі вимагали змін

Сьогодні, 17 жовтня, по всій Україні пройшла акція на підтримку Великої політичної реформи. Тернопіль також не став винятком, 0 9:30 під стінами ОДА зібралися громадські організації, політичні сили та небайдужі тернополяни, які вимагали від влади створити незалежний антикорупційний суд, запровадити пропорційну систему з відкритими списками на виборах до Верховної Ради України та зняти депутатську недоторканість.

Співголова ради коаліції ГО «Тернопільський центр реформ» Василь Томчишин каже, що революція Гідності продовжується, і вона повинна тривати, а українці повинні відстоювати свої права на те, щоб у нашій державі справді відбулися реформи.

 

«Сьогоднішня акція, яка відбувається під стінами Верховної Ради України і яка відбувається під адміністративними будівлями кожного українського міста свідчить про те, що громадські організації готові йти на співпрацю з політичними силами, які хочуть реформувати українське законодавство та українську державу. Це не є чимось новим, – продовжує Василь Томчишин, – це має бути буденністю для українців, щоб консолідовано працювати та шукати шляхи вирішення проблем».

Голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Олег Сиротюк зазначив, що «Свобода» повністю підтримує відповідні зміни в політичному законодавстві України.

«Лише спільний процес людей на місцях, спільна дія громадських організацій та політичних партій, дасть можливість реалізувати політичні зміни у нашій державі. ВО «Свобода» підтримує всі позиції, наші депутати будуть голосувати за ці законопроекти у стінах Верховної Ради. Впевнений у тому, що лише спільними зусиллями ми зможемо перемогти і отримати той результат, якого ми всі вимагаємо: відкритих списків, скасування недоторканності, антикорупційних судів», – наголосив Олег Сиротюк.

Впродовж акції всі бажаючі підписали звернення на підтримку «Великої політичної реформи», яке передали голові Тернопільскої обласної ради Віктору Овчаруку.

 

Поширити:

Post Author: Diana