У Тернополі визначатимуть управителів багатоквартирних будинків

На виконання  вимог  Законів  України  «Про житлово-комунальні послуги» та  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» виконавчим  комітетом міської ради прийнято рішення від 20.05.2021 року №382 «Про організацію конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Тернополі».

Конкурсною комісією та  управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради, як організатором конкурсу, розпочато підготовку конкурсної  документації з призначення управителя багатоквартирних будинків в місті Тернополі, щодо будинків в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

Пропозиції щодо  проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Тернополі  можна подати в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології (вул. Коперника, 1 каб.204, тел. 52 58 48).

Одночасно інформують, що згідно ст.10 Закону України « Про особливості здійснення  права власності  у багатоквартирному житловому будинку» співвласники мають право самостійно прийняти  рішення щодо управління багатоквартирним будинком на зборах у порядку, передбаченому Законом.

Співвласників багатоквартирних будинків  просять прийняти  активну участь в процесах управління  спільним  майном  шляхом прийняття рішень щодо  визначення їх  управителя.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *