У Тернополі з нагоди Дня Європи розгорнули прапори України та Євросоюзу

Другий рік поспіль, 9 травня, Україна відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу. Це свято нагадує нам про важливість єдності та спільного руху в майбутнє.

Сьогодні виконувач обов’язків начальника Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Важинський разом із керівниками та представниками структурних підрозділів ОВА розгорнули прапори України та Євросоюзу на сходах біля центрального входу в адміністрацію.

Навіть з урахуванням болю, втрат та руйнувань, які принесла російська агресія, ми продовжуємо рухатись євроінтеграційним шляхом. Європейський Союз є одним з найбільших донорів Тернопільської області. Програма транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща-Україна 2021–2027 є важливим інструментом для розвитку регіону. Громади Тернопільщини встановили міцні партнерські зв’язки з громадами кількох воєводств. Область може залучити 8,4 млн євро на реалізацію інноваційних проєктів, спрямованих на збереження навколишнього середовища, стале управління водними ресурсами та покращення медичних послуг.

Навіть у змушених воєнних обставинах ми не зупиняємося у наших європейських прагненнях. Навпаки, ми все більше і глибше інтегруємось в європейський простір у всіх сферах.

Поширити:
Джерело: Тернопільська газета