У Тернополі з’явилася унікальна культурно-відпочинкова зона

У центрі Тернополя в сквері на вул. Качали, 1 завершують роботи з облаштування культурно-відпочинкової зони «Комплексне Трансфер-містечко». Проект реалізовується в рамках «Громадського бюджету», а його відкриття відбудеться вже завтра, 28 серпня, о 9:00.

Містечко поділено на п’ять різних локацій: інклюзивно-ресурсна, пленарна, досліджуюча, розважальна зони та кінотеатр просто неба.

Керівник підрядної організації ТОВ «Власнотвори» Руслан Дацюк розповідає, що нова відпочинкова зона стане унікальним місцем, де можна буде не лише відпочити, але й провести час цікаво та з користю.

«Враховуючи той момент, що поруч багато шкіл та дитячий садочок, діти отримають унікальну можливість проводити уроки під відкритим небом. Адже, до прикладу, двоярусна трибуна вміщує діток з цілого класу. Також тут можна буде проводити уроки з образотворчого мистецтва, адже на майданчику облаштовано зручні мольберти. Ну і звісно, що є варіанти для відпочинку та дитячий майданчик», – каже пан Руслан.

Однією із родзинок містечка є мольберти, яких, до слова, немає більше ніде в місті. Вже в день відкриття буде можливість випробувати їх на ділі, адже тут пройде Х ювілейний художньо-мистецький пленер «Крізь роки, крізь століття, Тернополе, живи!», присвячений 480-річниці з часу першої писемної згадки про Тернопіль.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *