облрада

У Тернополі з’явиться музичний коледж

Тернопільське обласне державне музичне училище ім. С.Крушельницької перейменують на коледж. Таке рішення підтримали депутати на сесії Тернопільської обласної ради.

За словами директора навчального закладу Лариси Римар, загальна практика по Україні показує, що переважна більшість музичних училищ вже перейменовані на коледж.

«Ми до цього дуже довго йшли, рішенням педагогічної ради колектив визначився, що ми підтримуємо ідею перейменування. Оскільки ми діємо як заклад вищої освіти 1-2 рівня акредитації, ми керуємося Законом про вищу освіту, а в переліку закладів вищої освіти училищ як таких немає, є коледжі», – зазначає пані Лариса.

«Це суттєво не впливає на фінансове забезпечення, це виключно іміджевий крок, який дає можливість вийти на рівень коледжів, адже світовий рівень сприйняття училищ на рівні школи», – додає керівник закладу.

Також, обласна рада затвердила Статут Тернопільського музичного коледжу ім. С.Крушельницької у новій редакції та доручила директору закладу забезпечити проведення державної реєстрації відповідно до норм чинного законодавства.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *