міськрада

У Тернополі з’явиться “Водна арена”

Будівництво Центру веслування та водних видів спорту «Водна арена «Тернопіль» вже скоро розпочнеться у Тернополі. На спорудження цього об’єкту з міського бюджету буде виділено 7 млн. грн., а іншу частину коштів планується отримати від співфінансування обласної влади та Державного фонду регіонального розвитку.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, який з робочим візитом перебуває на Тернопільщині, розповідає, що зі сторони Фонду регіонального розвитку планується інвестиція приблизно у 17 млн. грн. А після будівництва Центру у Тернополі планується проводити Чемпіонати України, Європи та світу.

Очільник Тернополя Сергій Надал каже, що тернопільське озеро має усі перспективи стати не лише туристичною перлиною міста, а й стати площадкою для розвитку усіх водних видів спорту.

«У місті є хороша база для організації такого Центру, адже у нас функціонує веслувальна школа, працюють професійні тренери, – пояснює міський голова. – Зазначу, що у Центрі, окрім спортивних об’єктів, буде облаштована ще й інші інфраструктура, якою зможуть скористатися не лише спортсмени, а й тернополяни та гості міста. Сподіваюся, що це буде можливо уже наступного року».

 

Post Author: Редактор

Один коментар до “У Тернополі з’явиться “Водна арена”

  • Андрій

    (24.05.2017 - 08:18)

    В Тернополі що, вже нема черги на гемодіаліз? Є доступний сучасний МРТ в якійсь комунальній лікарні (не платний)? Інсулін видають всім, хто його потребує? А якщо ні, то чому влада мільйони гривень закопує в землю, замість насправді допомагати людям, особливо хворим та нужденним?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *