У Тернополі з’явився величезний портрет Степана Бандери

На фасаді адміністративної будівлі Тернопільської обласної ради з’явився величезний банер, на якому зображений портрет керівника Організації українських націоналістів Степана Бандери.

Речник Тернопільської обласної ради Володимир Бобко розповів, що така ідея належить голові облради Михайлу Головку та приурочена до відзначення дня народження провідника ОУН.

“Михайло Йосифович розпорядився розмістити банер для привернення уваги жителів Тернопільщини до відзначення дня народження Героя України Степана Бандери. Розмір банера 11 на 20 метрів є чи не найбільшим зображенням керівника українських націоналістів. Також, можемо із впевненістю сказати, що ця ідея є унікальною, адже такого портрета не було на фасаді жодної обласної ради в Україні. Тож чекаємо всіх 1 січня о 16:30 біля стадіону ім. Р. Шухевича, щоб разом традиційною смолоскипною ходою відзначити 113-ту річницю від дня народження Степана Бандери”, – зазначив Володимир Бобко.

До слова, у грудні минулого року Тернопільська обласна рада закликала Президента повернути звання Героя України з удостоєнням ордена Держави (посмертно) Роману Шухевичу та Степану Бандері за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявлені героїзм і самопожертву в боротьбі за незалежну Українську державу. Нагадаємо, свого часу Президент Віктор Ющенко підписав Указ про присвоєння звання Героя України (посмертно) Роману Шухевичу та Степану Бандері. Проте під час президентства Віктора Януковича Донецький окружний адміністративний суд визнав указ протиправним, відібравши ці звання.

 

Поширити:

Post Author: Diana