міськрада

У Тернополі заборонили масове відвідування кладовищ

На засіданні оперативного штабу прийнято ряд важливих рішень щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Тернопільської міської територіальної громади.

Серед основних рішень:

• Заборона на час дії карантину масового відвідування кладовищ, розташованих на території Тернопільської міської територіальної громади, а також проведення масових поминальних відправ тощо;

• Заборона на реалізацію вагового морозива, напоїв на розлив (квас, газовані, охолоджувальні та інші напої) через дрібно-роздрібну торгівельну мережу та сезонні об’єкти сфери торгівлі;

•  Заборона на роботу пунктів прийому вторинної сировини (макулатура, скло, пластик, металобрухт тощо)

• Заборона на роботу вуличних автоматів самообслуговування, окрім автоматів з питною водою, банкоматів, терміналів та платіжних кіосків.

Власникам банкоматів, терміналів, платіжних кіосків та водоматів проводити поточне прибирання не менше двох разів на день та одноразову дезінфекцію або укласти угоду з управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології для проведення дезінфекції з відшкодуванням коштів за дану послугу.

Важливо, що керівникам закладів охорони здоров’я на території Тернопільської міської територіальної громади, незалежно від форми власності необхідно забезпечити обов’язкове проведення ПЛР-обстеження на CОVID-19 усім пацієнтам, які підлягають оперативному втручанню. Обстеження проводити перед оперативним лікуванням.

Поширити:

Post Author: Diana