У Тернополі закупили тести для визначення коронавірусної інфекції

Вчора, 13 березня, у Тернопільському міському лікувально-діагностичному центрі отримали тест-системи німецького виробництва для визначення коронавірусної інфекції – Novel Corona Virus 2020, які було закуплено за кошти, виділені Тернопільською міською радою.

Саме в цьому спеціалізованому закладі, при потребі і будуть використовуватись дані тести, адже це єдиний спосіб діагностувати COVID-19 у людини.

«Сьогодні в п’ятницю, 13 для керівництва медичної галузі м. Тернополя, відповідальних працівників та адміністрації КП “Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр” Тернопільської міської ради робочий день проходив у хвилюванні та тривожному очікуванні, адже чекали доставки до закладу тест-системи німецького виробництва для визначення коронавірусної інфекції – Novel Corona Virus 2020, які було закуплено за кошти, виділені Тернопільською міською радою. І ось близько.19.00 цей довгоочікуваний момент наступив – тест-системи прибули! Перевіривши цілісність упаковки та переконавшись у збереженні,так званого “холодового ланцюга” дорогоцінний вантаж було передано завідувачці вірусологічної лабораторії ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» Дементьєвій Людмилі Яківні», – повідомив головний лікар «Тернопільського міського лікувально-діагностичного центру» Петро Левицький.

До слова, Тернопіль один із перших обласних центрів отримав ці, вкрай необхідні тести.

Поширити:

Post Author: Diana