облрада

У Тернополі затвердили програму молодіжної підтримки

Під час сесії Тернопільської обласної ради депутати затвердили цільову програму «Молодь Тернопільщини» на 2021-2025 роки.

Програму розроблено з метою створення можливостей для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в області, її участі та інтеграції у суспільне життя.

«Понад 30 відсотків населення Тернопільщини становлять молоді громадяни, віком від 14-ти до 35-ти років. Молодь є активною складовою сучасного суспільства. В області існує позитивний досвід вирішення актуальних питань молоді. Водночас існує багато викликів, пов’язаних з необхідністю самореалізації та розвитку потенціалу молоді, її участі та інтеграції у суспільне життя, що розвиватиме їх національну свідомість на основі суспільно-державних цінностей та відповідального громадянства, надаватиме молоді можливості для успішної реалізації і соціалізації, підвищить рівень їх громадянських компетентностей, спроможності бути самостійними, життєстійкими, активними, патріотичними і відповідальними учасниками суспільного життя», – йдеться у пояснювальній записці до рішення.

 Програма передбачає реалізацію таких пріоритетних завдань:

–         підвищення рівня компетентностей молоді, у тому числі — громадянських;

–         підвищення рівня культури волонтерства серед молоді;

–         активізацію залучення молоді до процесів ухвалення рішень;

–         зміцнення соціальної згуртованості молоді, у тому числі шляхом здійснення обмінів молоддю в межах України та у партнерстві з іншими державами і міжнародними організаціями тощо.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *