У Тернополі завершився чемпіонат світу з водно-моторного спорту

У Тернополі впродовж 24-25 серпня проходив чемпіонат світу з водно-моторного спорту  «HYDRO GP Ternopil» у класах човнів F500, F-250 та F-125.

Цьогоріч участь у змаганнях взяли 37 команд із 14 країн світу.

«Два дні Тернопільський став знаходився в центрі уваги всього світу. Ми мали честь приймати найкращих світових гонщиків. Зі свого боку ми підготували всю необхідну інфраструктуру для успішного проведення змагань. Але найбільше всім спортсменам сподобалася увага та відношення тернополян, адже впродовж двох днів вони мали можливість підтримувати учасників», – зазначив очільник Тернополя Сергій Надал.

За словами президента Національної федерації водно-моторного спорту України Віктора Шемчука, чемпіонат традиційно проводився на високому рівні безпеки та суддівства.

«Не було якихось важливих ексцесів, які могли би повпливати на результати перегонів. Звичайно, як і в кожному виді спорту, як і в кожному заїзді бувають якісь свої складності. У когось не завелась лодка, у когось траплялися якісь ексцеси, проте якихось серйозних травм чи оспорювання результатів не було», – зазначив пан Віктор.

Ввечері 25 серпня на головній сцені Тернопільської набережної відбулося урочисте закриття чемпіонату. За результатами змагань абсолютним чемпіоном світу 2019 року став італієць Клаудіо Фанзіні.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *